| andreyionascu a întrebat:

eu obisnuiesc sa fac origami in timpul liber si as vrea sa vind lucrurile facute. stiti vreun site sau magazin unde as putea sa le vand?

dau funda!

4 răspunsuri:
| ionel_7321 a răspuns:

Da,du-te cu ele in fata bisericii, o vecina de a mea asa a facut si a vandut peste 200 de porcarii dinalea urate de care face-ti voi si a facut cam 12 lei intr-o zi

| andreyionascu explică (pentru ionel_7321):

Eu nu fac din alea. Ceea ce fac eu se numeste origami modular si 1 de-a mea valoreaza 50 lei nu ca prostiile ei.

| tiberiubossu a răspuns:

Incearca pe breslo

| Sabisabinutza25 a răspuns:

Poti sa le vinzi pe OLX, poti sa pui gratuit! happy