| AliceM99 a întrebat:

Buna tuturor, stie cineva unde as putea face niste cursuri de engleza? ( de preferat in Constanța si București )

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti tot ce trebuie sa stii pe YouTube, pe diferite canale, de exemplu : https://www.youtube.com/@RitaEngleza
Poti incerca pe cont propriu sa inveti si daca simti ca nu te descurci, abia dupa sa apelezi la pregatire/cursuri.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| IamJoKeR a răspuns:

Te pot ajuta eu in Bucuresti pentru cursuri de engleza

| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Eu te-aș sfatui să faci cursuri online cum ar fi cambrige(nu sunt sigură că așa se numea) sau să înveți de aplicații ca Duoligo și eduboom