| Ancadorinapascale1993 a întrebat:

Buna, unde as putea gasi cartea,, Esecurile pot conduce la succes" de John Maxwell?
Nu este pe nicaieri online si nici la biblioteca la mine in Tulcea.
Help! Nu gasesc nicio buc disponibila.
O are cineva acasa?
O cumpăr laughing

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Am cautat și pe diferite librarii online dar la majoritatea e stoc epuizat. Am cautat pe vinted, am gasit-o, secound. Dar vânzătorul a pus prețul de 30 lei. Dar noua, în librariile online am găsit cu 15 - 16 lei. Inclusiv cu 10 lei. Dar cum spuneam, stoc epuizat.

Dacă dorești îți dau link ul acestei cărți pe care am găsit o pe vinted și îi faci tu o oferta vânzătorului.

| Ancadorinapascale1993 explică (pentru Anonimul151):

Sigur ca da, imi poti lasa linkul. Multumesc!

1 răspuns: