| aalwayss a întrebat:

Vreau si eu niste discursuri pentru vrajitoare si rokerita pentru halloween.Va rogg e urgent! Si fundita pentru care raspunde la amandoua! Va pup!:*

2 răspunsuri:
| IsaBeLLaa a răspuns:

Vrajitoarea si rockerita:
Intr'o zi o rockerita,in seara de halloween a icneput sa cante.
O vrajitoare pe matura a aparut din senis:
- Ce faci aici rockerito?
- Cant pentru halloween!
- Pai, canti pentru, minee? Nu suport haloweenul
-laughing nu esti tu haloweenul esti un personaj de acolo :p
- tongue nu sti tu copilo!
- Rock' ul este viata mea! si pentru ca avem aceasta sarbatoare cant pentru ea
- Hm.Si ce ai compus pana cum?
- paii : rock rock rock, roc kde haloween rock rock rock! sa ne distram!
- HA HA! bun cantec!
apoi a cantat asta la haloween. Sfarsit. funda?