| LauraAM a întrebat:

Buna ziua,
As vrea sa rog frumos sa imi spuneti care din liceele Ana Aslan, Carmen Sylva si Colegiul Banatean sunt mai decente, copiii mai seriosi, au mai putin bullying si profesori mai implicati, care se ocupa? Si care iau bacul fara meditatii peste meditatii
Asa clasamentul cu rezultatele la bac l- am vazut, dar nu ma intereseaza doar asta … ci ma intereseaza ca copulul meu sa fie inconjurat si de un anturaj bun. Imi pueti spune din cei care veri copiii pe la aceste licee?

Multumesc frumos

1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Este prima data cand aud de liceele tale, dar daca intampini asa ceva faci o reclamatie scrisa la directoare si daca nu se rezolva, la inspectoratul judetean si nu te mai duci la liceu deloc si motivezi ca nu te simti in siguranta pana nu se rezolva.

Fara scandal si circ, nu se rezolva nimic. Asta e...