| Ainival13 a întrebat:

Cate carti Harry Potter sunt?

Răspuns Câştigător
| Gbss a răspuns:

Sunt 7:
1. Piatra Filozofala
2. Camera Secretelor
3. Prizonier din Azkaban
4. Pocalul de Foc
5. Printul Semipur
6. Ordinul Phoenix
7. Talismanele mortii

14 răspunsuri:
| MilitaruBianca a răspuns:

| tinapapujik a răspuns:

7 funda?

| Ainival13 explică:

Nu stiu daca pot sa dau funda pentru ca sunt junior. Scuzeepuppy dog eyes multumesc pentru raspunsuri. ICanSeeAll, am citit 2 si eu le ador dar nu stiam cate sunt acu' sa vad de unde le iau pe celelalte 5:-s

| Ainival13 explică:

Aa multumesc mult ellagirl, le-ai citit? adica le-a citit cineva?:O3

| Ainival13 explică:

Aa multumesc mult ellagirl, le-a citit cineva pe toate 7?puppy dog eyes

| Gbss a răspuns (pentru Ainival13):

Da le-am citit pe toate. Daca vrei sa-mi spui pe care le-ai citit ca iti pot da site-urile la cateva big grin Sunt cu adevarat superbe :X

| Ainival13 explică:

Am citit si eu 2 si sunt foarte prinsa in poveste. Am citit Prizonier din Azkaban si Pocalul de Foc:d

| Ainival13 explică:

Ellagirl, ce imi poti da?puppy dog eyes Hugg, nu pot sa dau funda am spus si mai sus. Scuzee. Multumesc mult!:*

| Gbss a răspuns (pentru Ainival13):

Pai stiu siturile la HP si Piatra Filozofala, Prizonier la Azkaban, Printul Semipur, Ordinul Phoenix si Talismanele Mortii. Scuze ca nu ti-am raspuns mai devreme dar nu am vazut ca mi-ai raspuns big grin. Spune-mi ce te intereseaza si iti dau.

| Ainival13 explică:

Pai tot :d ellagirl, multumesc foarte mult, mi-ai fost de mare ajutor:d Sper sa te ajut si eu candva:*

| Hugg a răspuns:

Sunt 7, dar sunt foarte interesante, te sfatuiesc sa le citestipe toate, iti vor placea. funda?

| 12348906 a răspuns: