| anonim_4396 a întrebat:

Caut pe cineva care sa vanda o chitara in Suceava. Chitara bass, chitara electrica, chitara acustica : nu conteaza de care e doar sa imi spuneti inainte si sa lasati un id sau un nr ceva.

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Fratele meu sunt magzine in suceava de muzica poti merge la ele si vezi acolo ce iti convine este une pe maraseti langa scola nr.3 ExpertMusic sau in bosanci la FlyMusic sau asa ceva daca nu intri pe pe situl lor http://expertmusic.ro/ Bafta.

2 răspunsuri:
| casmaua a răspuns:

Motanash_motanash da-mi add si vom vorbi