| Lumynyzza a întrebat:

Ce carti cu crime+sf imi recomandati? Funda pentru cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Misterul din cavou de Xavier de Montepin. E tare!

4 răspunsuri:
| IIxGriimZz a răspuns:

Ba da voi sunteti cu chiar prosti sa inventat de mult Google acolo scrieti Carti cu crime+sf si iti da 1000 de rasp e greu pentru uni ca sau obisnui sa le dee alti moca a avut dreptate ala care a zis ca romanul e lenes da cum sa nu fie lenes daca 90% stam ca ret**zi in pat iar ceilalti 10% muncesc sa scoata tara asta din RAHAT iar voi nu puteti sa dati un search pe google?

| floresdemayo a răspuns (pentru IIxGriimZz):

Văd că tu esti un baiat foarte citit. Se vede in felul in care stii să scrii... Traiasca gramatica!

| Lumynyzza explică (pentru IIxGriimZz):

Vroiam doar opinii DAH! vroiam sa vad ce citesc si altii @googleluigi crezi ca nu am dat search? am citit toate romanele lui Aghata Christie si vroiam sa citesc altceva dar nu stiam ce sa aleg

| IuliannaV a răspuns:

Pai eu am citit o serie interesantade carti. Ti le scriu si tie aici : Vampirii din Morganville 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8...
Lauren Kate - Damnare si Ratacire.