| anUcy a întrebat:

Ce carti interesante imi recomandati sa >>citesc?::happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dă click pe http://lecturirecenzate.ro/ şi scrie la Search aşa: lecturile vacanţei mari online. O să apară o listă din care poti alege orice, toate sunt frumoase si sunt in lista lecturilor recomandate.

8 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Eu am inceput sa citesc twilight(Amurg) si deja m-am indragostit de carte(prima momentan)
mai poti citi deasemena jurnalele vampirilor[am auzit ca sunt frumoase cartile]
Captivi in intuneric -Juliette Recenzie
Atractie -Elena Costeahappy
cam atathappy
pupici mici:*

| CartideCitit a răspuns:

Carti interesante gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Vampiri. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| Kristtine a răspuns:

Jules Verne- 20.000 de leghe sub mare.

| anUcy explică:

Despre istorie nici nu se mai pune problema.nu ca ma laud...dar am luat locul2 la olimpiada de istorie, faza judeteanax_x

| ella2o a răspuns:

Enigma Otiliei-George Calinescu
Vampirii din Morganville-Rachel Caine
Jocul lui Gerald-Stephen King
Padurea spanzuratilor-Liviu Rebreanu
Cam astea ar fi favoritele mele. Lectura placuta! happy

| blackdragon_7370 a răspuns:

Mie imi plac tare mult cartile lui jane austen, stephen king, holly black, mihail drumes, anne rice, arthur clarke si stephanie meyer + cartea Fantoma de la opera. Toate sunt interesante, ai putea sa incerci cateva dintre ele.

| Elena_1404 a răspuns:

Invitatie la vals-mihail drumes.
Cazul Magheru-mihail drumesc.

| Ted18 a răspuns:

Daca ai o pasiune cat de mica pentru istorie iti recomand cartile lui Sven Hassel si Urgisitul secol al 13-lea