| Annaid a întrebat:

Ce parere aveti despre arhitectura Egiptului antic?

4 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Drâmba are o părere mai bună şi chiar în volumul 1.

| Cristian_6815 a răspuns:

Uluitoare inca sunt facinat de blocurile imense de piatra din care s-au constuit piramidele cat is cultura lor fascinanta modul de imbalsamare si mumificare, sunt foarte multe de spus in subiectul asta, mie unul imi este greu sa cred ca egiptenii au fos oameni! succes!

| Gumițăă a răspuns:

Buna sunt Mina! Mie imi place arhitectura Egipteana Antica mai ales ca sunt foarte intresata de antichitati.

| 1ce a răspuns:

Extraterestrii...Ceva asa de grandios nu putea fi realizat de mana omului, si daca acum zic asta dar atunci cu mii de ani in urma?!