| anonim_4396 a întrebat:

Ce piese de balet imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Spargatorul de nuci

| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DBeUxXSNiFc
eu l-am vazut pe youtube... dar cred ca live e mult mai misto!

| carminaburana43 a răspuns:

Acum eu am inteles ce piesa de vizionat sa-ti recomand...nu? Lacul lebedelor de Ceaikovszki... mi-a placut cel mai mult...desi de acelasi autor si Spargatorul de nuci e f. frumos...

| danutzsan a răspuns:

Lacul lebedelor

| LiLlYAnNe a răspuns:

Costum, fusta, cesti speciale si sa ai parul prins in coc happy. Atita stiu.

| Pytykha a răspuns:

Eu fac balet si pentru balet este nevoie de: costum de balet; ciorapi albi fara modele; flexibili; coc facut (cu plasa de coc neagra) si poante cand se cer.