| lila36 a întrebat:

Ce poate sa ma faca sa uit de un baiat care tocmai mi-a dat papuci? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Lette a răspuns:

Hihi,alinarea fetelor:CIOCOLATAlaughing.Mai pui la socoteala filme, prietene, petreceri in pijamele.Nu uita! Alcatuieste o lista cu tot ce nu iti placea la el,cu toate defectele lui(stiu ca o sa gasesti putine,dar incearca sa fi dura)si pune-o undeva la vedere:in portofel, pe birou, pe perete.Trebuie sa intelegi ca, din moment ce a indraznit sa iti dea papucii, e un mare bou.

| aFurisit a răspuns (pentru Lette):

Ce vorbesti tuuuu waiting, de unde stii cum au stat lucrurile?! Daca. hmm, d-soara Lila doar pozeaza in victima?!?! Daca baiatu` e victima si s-a ales cu 2, 3, 4 ..coarne?!

Vorbiti voi. fetele. phbbbbt

| Lette a răspuns (pentru aFurisit):

Mai.poate sa fie si asta o varianta.Si acum stau sa ma gandesc ca poate chiar ai dreptate.Imediat ce citim o astfel de intrebare, sarim sa dam raspunsuri in favoarea fetelor.Desi domnisoara Lila ne-a cerut ajutor si noi trebuie sa ii raspundem cum se cuvine.

| aFurisit a răspuns (pentru Lette):

Ce-mi place cand sunt aprobat whistling
laughing

MA abtin sa-i raspund. big grin

Eu sunt de partea rasei "masculino armasaro" rolling on the floor

20 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Timpul rezolva totul.Trebuie doar sa ai rabdare happy
Succes!

| SweetDreams a răspuns:

Sa gasesti altul big grin

| SweetDreams a răspuns:

Sa petreci mai mult timp cu prietenii tai.

| 女明DongRi a răspuns:

Multe filme de comedie, care sa te faca sa uiti de iubire, tristete etc.
iesi cu prietenii in oras, cumparati haine noi(am citit undeva ca cumparaturile le binedispune pe fete)
-apucate de cv nou:desen, scris poezii etc.

| هوراس a răspuns:

Pur și simplu să nul mai bagi în seamă, să găsești pe altcineva, să vorbești cu prietenele despre tema asta dar depinde și de durata relației și genul relației dacă ai avut o relație serioasă de 3-4 luni minim va fi un pic mai greu dacă nu era prea serioasă îl vei uita ușor oh go on toate se vor rezolvawinking ai răbdare găsește pe altcineva

| maiAm8conturi a răspuns:

Ti-a dat papuci? inseamna ca era retardat rau, acu' inca e iarna fata!
Macar a facut-o intr-un mod artistic, ei se pricep la asta si se potriveste si cu categoria.
Sa inteleg ca intamplarea ta a fost consemnata si a ramas in cultura, a pictat cineva toata scena? Parca vazusem un tablou "Ii da papucii" de Grigorescu.

| Kaennox a răspuns:

Alt baiat...incearca! la mine mers cu fete, tu incearca cu baietibig grin

| Kaennox a răspuns:

A da... daca ti-a dat papuci... daii inapoi

| OctoberandApril a răspuns:

Demnitatea te poate face sa treci cu usurinta peste orice happy

| Vio199 a răspuns:

Oh draguto...sad pai depinde cat ai stat cu el? ai facut lucruri speciale cu el ce nu faceai cu ceilalti? incearca sa vezi la el doar ce iti face greata, sa-i privesti doar defectele si vorbeste cu el mai baietos si cat posibil cand te intalnisti cu el sa-i mai tragi cate una asta te va ajuta foarte mult + alinarea prieteniilor si din astea si incearca o vreme sa nu askulti muzica sad gen Adel - Someone like you... sper ca te-am askiss

| lila36 explică:

Altele?

| fl0ryn22 a răspuns:

Incearca sa te faci cat mai frumoasa, sa nu ii arati ca suferi, zambeste tot timpul, iesi cu prietenele si ai grija sa vada toate astea ca sa isi dea seama ca a facut o prostie ca ti-a dat papuci si o sa regrete, succes

| yonnutza a răspuns:

1. Gasesti altu care sa fie mult mai de treaba si mai dragut decat celalalt
2. Nu te mai gandi la el
3. In timpul in care tu iti cauti alt prieten ai putea citi o carte, sa canti la un instrument, sa vizionezi un film, sa stai cu prietenele tale la un suc, sau sa va intalniti si sa vedeti filmul impreuna, ocupa-ti tot timpul liber. bafta! (funda? )

| ioana142 a răspuns:

Si eu am patit la fel.big grin inceraca sa nu te mai gandesti la el sa iesi cu prietenii sa te distrezi si sa cauti pe altcineva care este mult mai bun decat el.La mine a mers

| YoinPersoana a răspuns:

Muzica muulta happy

| aicean a răspuns:

Sa te speli cu sare pe tot corpul apoi sa te faci frumoasa si sa iesi in oras si sa fi mandra de tine, succes, ceau

| zuzuj a răspuns:

Schimallll...Fa-ti gagic si fa-l sa sufere sa-i para rau se va intoarce la tinenla mine a merstongue