| Rallucka a întrebat:

Cum ar trebui sa se comporte o fata atunci cand un baiat ii da papuci?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Fiecare fată reacţionează altfel...Mai întâi surprinsă,apoi supărată... Apoi îi trece, bineînţeles.
Ar trebui să fie seriosă şi să nu facă crize sau mai ştiu eu ce.
Şi să spună ceva de genul "Ştii şi eu sunt de aceaşi părere, nu mai putem continua relaţia..."

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu nepasare gen "ce-am avut si ce-am pierdut" si demn, sa nu planga, sa nu cerseasca.Intorci spatele si pleci, si-i mai si spui "tu pierzi". Mult noroc!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Ar trebui sa nu-i pese.ori sa se prefaca ca nu-i pasa happy

dar nici sa fie prea ignoranta cu acel baiat.

parerea mea happy tongue

| ZEU93 a răspuns:

Multe fete cand "primesc papucii" il ignora pe baiat dupa, dar daca totusi baiatul nu a facut-o cu rea intentie poate vrea sa ramaneti prieteni si atunci poate poti incerca sa pastrezi cu el o relatie de prietenie big grin

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Depinde de imprejurari.
Daca inca il iubeste nu ar trebui sa faca o tragedeie din asta, sa se gandeasca la motivele despartirii si sa invete din experienta. La urma urmelor asta e viata. El are de pierdut.

| Tania_9268 a răspuns:

Sa nu ii pese! Sa uite de tot! Sa ii intoarca spatele! Sa nu vorbeasca cu el! am uitat ceva?

| EzoPunctt20 a răspuns:

Depinde in ce mod s-a despartit de tine. Daca i-a pasat de sentimentele tale, nu ii intoarce spatele. Insa daca a facut totul cu nepasare, intoarce-i moneda!