| CristinVlogs a întrebat:

Cine imi da si mie niste idei sa imi decorez camera(culoare preferata:albastru si noantele ei)?

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

95% alb. Restul, culoarea ta preferata.
Minimalist, cu puține lucruri pe jos. Să se vadă cît mai mult pe ferestre.
Dacă dai cu o nuanță X de albastru pe o suprafață de 10 cm2 și ți se pare ok, aceeași culoare va fi de 5 ori mai stridentă pe perete.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacaniu

| LexiEla a răspuns:

Daca e vorba de pereti, poti sa ii vopsesti cu un albastru inchis, iar daca te referi la mobilier, foloseste negru in mare parte, se potriveste cu orice.

| NoFeelings a răspuns:

Visul meu e sa am o camera total neagra, camera mea. Doar negru cu alb. Pereții negri total, și câteva lucrușoare albe, lumina la fel.

Ceva tapet? De pe net, mă refer. Cu ceva desene abstracte, Idk

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

Un Bleu f deschis, albastru e obositor, dar recomand vernilul, odihnitor si relaxant, tavanul alb, pardoseala bej deschis, combinatia asta iti da senzatia de camera mai mare de spatiu mare! Razvan