| Smiley a întrebat:

As vrea sa imi decorez camera! CEva idei? Funda! Vreau idei originale!

5 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Decoreaz-o așa cum îți place tie, nu trebuie sa te iei după vreun model.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intra cineva in camera ta, te vede pe tine prin toate trasaturile incaperii. Cum e varuita, ce decoratii are, cat de curata e...
Cheama un profesionist sa iti vopseasca camera asa cum vrei tu, cu motive, cu diferite culori. Personalizeaza-o cu jaluzele asortate si o lenjerie moderna, in ton cu ce ai folosit. Lipeste postere cu vedetele preferate. Daca ai un lucru care te reprezinta, repeta-l in mai multe colturi ale camerei ( eu am trandafiri la oglinda, pe pat, pe birou ). Pune din-alea fosforescente langa pat, stickere cu orice pe dulap etc etc. Sper sa iti fiu de ajutor.

| IonelaElla14 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti decorezi camera in stilul tau. Cumpara-ti toate lucrurile placute pentru o camera super! Succes cu ea!

| YoUrSwEeTyBuBbLeGuM_7416 a răspuns:

Hiiiii! Ai putea sa iti faci camera in culoarea ta favorita sau ai putea aduce pe cineva specializat sa iti faca un model care sa te reprezinte pe pereti.Daca esti pasionata spre exemplu de Barbie ai putea sa iti faci o camera''Barbie''...daca esti pasionata de natura ai putea sa-ti faci o camera care sa semene cu o padure... daca esti pasionata de Rock ai putea sa iti faci o camera Rock si dka mai ai si voce ai putea sa iti decorezi camera in asa fel incat sa arate ca o scena sau ca un studio de inregistrari si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat.Bye