| BruneTTe_1409 a întrebat:

Cu ce medie se intra la liceul Pedagogic?!
Funda:*

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

7 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

7,45

| alynatheone a răspuns:

Intre 8.88-9.33

| misteralexutzu a răspuns:

De la 8.50 in sus intri sigur!

| SoulDream a răspuns:

Depinde la ce vrei sa dai., ca la filologie s-a intrat cu 6... dar acum, nu stiu la ce vrei tu, ca de obicei >8.50

| cosminlps a răspuns:

Cu multe medii laughing is atatea profile.

| taloilivia1889 a răspuns:

Nici eu nu stiu desi as vrea sa aflu

| andreea_7928 a răspuns:

Sa sti ca si eu am intrat la liceul petagogic si in generatia mea de acest an nu a fostt nici o medie.era vorba sa fie prosti cu prosti si destepti cu ce medii.dar pana la urma ramanem toti. dar am dat testul de exemplu am luat 80de p si dupa test ramai in clasa cu ceilalti.de si eu ti-as recomanda alt liceu cum ar fi ferdinand daca esti buna la engleza sau alecsandri dar aici tresa fi intre medii si destepti(nu trebuie sa fi nici medie da nici tocilara)te-ai prind sa li cam maxim a noua sau a zecea din clasa incluzand si baietii. sper ca ti-am fost de ajutor. pupici cu sclipici Elizuu