| hey97 a întrebat:

Cum se numesc desenele acelea:

imparti foaie in mai multe patratele si desenezi acelasi desen in fiecare?

4 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Probabil te referi la "benzi desenate", dar in cazu' asta nu e acelasi desen in fiecare patrat.

| Ðida a răspuns:

Se numesc benzi desenate. Dar nu sunt la fel in fiecare patratel. De obicei doar personajele sunt aceleasi.

| ivy a răspuns:

Colaj? desene animate?laughing

| UnicornLove a răspuns:

Ei bine nu stiu dar stiu cum se practica! Imparti foaia sa iasa mai multe patrate iar apoi pe o pagina pe fiecare patrat desenezi ceva si apoi imparti foaia in doua! E simplu! Daca vrei iti mai dau detalii!