| Cor123456 a întrebat:

Cunoasteti pe cineva care scrie carti biografice? Am o poveste de viata destul de interesanta si mi-as dori sa pun asta intr-o carte...
Doar ca imi lipseste talentul la scris..carti ????

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca crezi ca viata ta este atat de complexa si importanta pentru a fi stilizata intr-o carte, de ce nu!
exista chiar si ghostwriteri cred ca asta cauti, insa nu este aleasa platforma corespunzator, deci nu vei gasi pe TPU
cu siguranta da, vor fi niste costuri, nu pot sa apreciez ce costuri caci difera de la un caz la altul, este ceva strict particular!
nu stiu exact unde sa te indrum pentru ca nu am avut aceasta cautare existentialista, imi place insa ca ai recunoscut ca nu ai valente in arta scrisului, culmea sunt multi care isi publica scrierile pe anumite platforme, le vand, si ei nu am nimic a face cu aceasta taina!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca viata ta poate fi mai interesanta decat a multora din lumea asta.
Daca nu ai nici talent la scris, e bine sa renunti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai tu bani de asa ceva, costa bani multi sa scrii cartea, si unde o vinzi? Crezi ca intereseaza pe cineva viata ta?

| Cor123456 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca viata ta e anosta si plictisitoare asta e fix problema ta.

Răspuns utilizator avertizat