| kinkyk a întrebat:

Cunoasteti un salon de tatuaje (in Bucuresti sau cat mai aproape) in care cel care tatueaza sa fie mai mult decat unul care da cu aparatul peste conturul imprimat pe piele? Adica sa fie un artist, eu daca merg la el cu o idee de tatuaj sa stie sa o puna pe hartie. Ceva in genul baietilor de la Miami Ink.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot din Bucuresti si cineva mi l-a recomandat pe asta :
http://www.fashion-tattoo.com/
Nu am fost inca acolo dar te poti duce sa discuti cu ei si iti vei da seama imediat daca se pricep sau nu... zic eu... oricum au si niste poze pe site

30 răspunsuri:
| Alexu_Sebi_2000 a răspuns:

Https://www.elegancetattoo.ro/studio-tatuaje/ - Prețuri oke și tattoo artist cu o mulțime de experiență.