| Ancadorinapascale1993 a întrebat:

E cineva pe aici care se ocupa cu editarea si redactarea? Intreb in general induferent ca vb de revista, carte etc
Imi doresc sa imi public cartea undeva la sfarsitul anului, trebuie,, corectata putin".
Contracost evident

6 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Da. Te pot ajuta, dacă vrei, îmi poți trimite mesaj privat.

| Ancadorinapascale1993 explică (pentru adryang78):

Mulțumesc. Singura problema e ca nu imi da voie aici cica juniorii nu au voie sa dea mesaje. Pt ca Facebook si mes nu merg ale mele, ai adresa de email?

| adryang78 a răspuns (pentru Ancadorinapascale1993):

Da, ți-am dat mesaj privat.

| Anonimul151 a răspuns:

Caută pe fiverr. Sfatul meu e sa nu plătești pe cineva de aici sau de altundeva unde nu ai o siguranță că vei primi serviciul plătit. Pentru că mulți vor dori banii înainte, și e cam riscant.

Caută pe fiverr o astfel de persoana ( un roman ar fi mai ok ] pentru că ar face-o direct în romana. Dacă alegi un străin, va trebui tradusă la un traducător autorizat...

E cam scump să editezi și să redactezi o carte.

| Ancadorinapascale1993 explică (pentru Anonimul151):

Am gasit persoana, mulțumesc de sfat. A mai rămas sa reluam legatura pentru ai prezenta cartea, alte detalii etc etc
Multumesc de sfat oricum. Asa e lumea e plina de,, hiene"?

| Anonimul151 a răspuns (pentru Ancadorinapascale1993):

Da... Imi poti spune te rog ce preț ți a cerut?