| Capsunicax3 a întrebat:

Heii TPU. Am 2 probleme.
1. Cum as putea sa-mi fac bani in timpul veri ( am 13 ani )?
2. Cum pot sa-mi conving parintii sau bunica sa-mi cumpere o rochita, mentionez ca deja mi-am luat una dar nu imi prea place sad :*
Funa + Vot. happy
Multumesc

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

La 13 ani ar trebui să ai alte priorități decât strânsul de bani pentru haine.
Cum ar fi să nu mai mănânci din i-uri.

| Capsunicax3 explică (pentru Wøodenpints):

Ce problema ai tu daca eu vreau sa-mi strang bani?straight face

| ErrorFound a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ce probleme ai tu ca ii e foame? Ei dracie...

| Wøodenpints a răspuns (pentru Capsunicax3):

Am spus eu că aș avea o problemă cu asta?

| Maxim96 a răspuns:

Esti cam mica ca sa ai mari probleme din cauza banilor. Daca o sa te iubeasca o sa te ascule eugamintea si o sa-ti cumpere.

| SunnyDay88 a răspuns:

Incearca sa faci obiecte homemade. gasesti tutorile pe youtube.

spune-le ca esti fata si ca e bine sa arati asta purtandu-te ca o lady in rochita si brizbizuri asortate.

Răspuns utilizator avertizat
| Turdeanul a răspuns:

Ca sa faci bani eu zic ca ai putea face diferite modele... http://www.youtube.com/watch?v=B94QzOVOq6c le poti vinde colegilor tai :P sau altor oameni

| KiddRebel a răspuns:

Poti sa imparti pliante.