| Sabina-Andreea_Cojocaru_1991 a întrebat:

ce alta ata as putea folosi pentru bratarile prieteniei bratara cobra in afara de ata cerata?

1 răspuns:
| RamonaNicolae a răspuns:

Probabil nu mai ai nevoie acum, dar cum a ramas intrebarea fara raspuns si am dat de ea, daca i-o folosi cuiva vreodata: piele, cabluri de plastic si, cu mai multa rabdare, mouline sau sfoara, traditionala sau din fibre sintetice. Fiecare are o textura speciala, daca vrei sa incerci sa pui margele pe undeva gen incheietoare sau chiar in bratara, recomand sa fie de lemn sau sticla si cel mai bine sunt combinate cu piele si sfoara traditionala sau mouline