| afrodita3333 a întrebat:

Imi puteti da poze gen asta file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/My%20Document s/My%20Pictures/wallpaper-a.jpg.cele mai multe primesc fundita.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E prima oara in 15 ani de cand ma plimb pe internet cand vad pe cineva postand un link de pe calculator. You've made my day, girl.
Uite, o poti uploada aici si pe urma ne dai link-ul pe care o sa ti-l afiseze: http://imageshack.us/

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu nu le pot vedea :p

| Spintecatorul a răspuns:

Vezi ca noua nu ne apare poza.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Te referi la wallpaperuri?

http://images.google.ro/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune poza pe www.tinypic.com apoi unde scrie URL dai copy si paste si pune-l aici sa putem vedea cu totii poza:). Dupa asta vom incerca sa te ajutam.

| cami_5314 a răspuns:

Eu nu si nici altcineva nu o sa poata, pentru simplul fapt ca nu putem vedea poza. Linkul pe care ni l-ai dat este de la tine din calculator. Noi putem vedea numai link-uri de pe internet. Gaseste poza ta pe internet sau pune-o pe un site, apoi ne dai link-ul de acolo...doar asa te putem ajuta.