| anonim_4396 a întrebat:

TPU T/A in ziua de azi.hee hee
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Mihaela%2 0Amalia/My%20Documents/My%20Pictures/TPU%20s.bmp
sau
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/All%20Use rs/Documents/My%20Pictures/Sample%20Pictures/TPU.bmp
Cine e de acord cu mine?laughing

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

TPU in ziua de azi. plin de retardate ca tine de 11-12 ani, fara pic de umor, care se inmultesc pe zi ce trece

| Musique a răspuns:

In ziua de ieri, oameni nu stiau ca nu se poate vedea dintr-un calculator in altul asa usor.Azi,degeaba le explici.

| TƎD a răspuns (pentru Musique):

Iar maine iti dau explicatii...

| PotcaPădurii a răspuns:

Imgur.com Uploadeaza imaginile, editeaza intrebarea si impusca-te.

| Mişaaa a răspuns:

Puţi.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Dumnezeu te uraste sad.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Mi-am dat un facepalm a trecut prin cap, prin geam, prin blocul vecin, până a ajuns în oraşul vecin.

| Cristianne a răspuns:

În ziua de azi, nimeni nu înțelege că nu poți să vezi ceva dintr-un alt calculator așa de ușor.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Esti proasta sau te prefaci?

| Pufi1999 a răspuns:

Te dai desteapta, da esti chiar retardata! Sau mi se pare mie?

| 2810 a răspuns:

Ăhă. Da, cum spui tu.

| Nanami利 a răspuns:

Upss nu am scris inehee hee

Întrebări recente