| PsihopedagogCristinaM a întrebat:

Pentru un concurs de creatie am de realizat un desen..ideea este ca vreau sa il realizez pe panza cu creioane si creioane ceratehappy. Ce tip de panza imi trebuie? Funditahappy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.pictorshop.ro/......--182.html

1 răspuns:
| MiaAtasiei a răspuns:

Pe panza se poate lucra cu carbune, acrilice sau culori de ulei doar atat asa ca ce vrei tu sa folosesti ai putea folosi pe o coala de hartie cu textura si daca ai incerca sa faci pe panza cu astea nu se prinde sau se ia usor