| Ghioacă a întrebat:

Pot găsi undeva în România muniție de diferite arme pentru decor la o scara 1:1 (de preferat în rășină exposidica) mulțumesc anticipat!?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Poți face comanda la un strungar. Cred că îți ia citiva lei pe bucata.
Sau cauti plumb sau cositor și faci forme in argila și torni in ele. Apoi le vopsesti cu vopsea metalica, sa nu se vadă că e plumb sau cositor.

| Ghioacă explică (pentru cristi202):

Bună rău ideea cu strungul, îmi venise și mie dar nu eram sigur pe ea

3 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Daca in Romania era permis accesul la arme precum in SUA, acum toti cocalarii intr-adevar erau bombardieri la propriu

| Ghioacă explică (pentru 1234568807):

Nu caut arme, eu caut gloanțe false de decor ...doar o simpla bucata de metal în forma unui glonț doar că la o dimens. exactă cu cea glonțului