| MJo a întrebat:

Salutare, TPU!
Nu știu dacă se permite întrebarea sau răspunsul, însă am rugămintea să-mi spuneți care sunt siteurile din România unde se poate găsi încălțăminte 100% originală. (De preferat mai sport, dar și casual-elegant).
Mulțumesc anticipat!
Daca nu se permite afișarea răspunsului, lăsați va rog un mesaj privat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incaltaminte 100% originala o gasesti la fabricile care produc incaltamintea respectiva sau la reprezentanta acestor fabrici.

Site-urile trebui sa le cauti singur in functie de tara unde sunt produse aceste incaltari.

As recomanda totusi sa nu cumperi niciodata incaltaminte online, fiindca ai toate sansele sa nu ti se potriveasca masura sau sa nu te simti confortabil cu ei in picioare. Intra in magazine seriose unde se vand incalatari care sunt declarate "originale" de la: Nike, assics, puma, new balance si vei vedea ca o pereche de incaltari Originale" sunt peste 300-400 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Epantofi.ro

| ReddY25 a răspuns:

Deichmann,epantofi.ro,CCC,Intersport,Decathlon samd