| Dianuca_7245 a întrebat:

Nu vreti sa imi ziceti niste site-uri sau sa imi ziceti voi ce superstitii horror stiti? Sau macar niste videoclipuri horror, sau mai bine zis scary? Cine imi de videoclipuri scary si superstitii horror(sa fie calumea)ii dau funa +vot...kiss

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0
Bloody Mary e un demon care iti apare in oglinda daca ii rostesti numele de 3 ori intr-o oglinda intr-o camera intunecata cu 3 lumanari aprinse. O alta legenda spune ca daca ii rostesti numele de 3 sau de mai multe ori intr-o oglinda ea va aparea in spatele tau si te va ucide intr-un mod violent, cum ar fi: taierea fetei, scosul ochilor sau te va lua cu ea in oglinda. Un ritual mai zice ca daca la 12 noaptea ii rostesti numele de 12 ori in fata unei oglinzi aceasta va aparea si iti va arata viitorul cu copii si familie. Opoveste mai spune ca fetele tinere trebuie sa urce scarile cu spatele intr-o casa veche tinand in mana dreapta o lumanare si in mana stanga o oglinda si sa spuna Bloody Mary. In spatele tau in oglinda iti va aparea viitorul sot sau in cazul rau craniul mortii care iti spune ca vei muri inainte sa ta casatoresti.

2 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Uite poti citi aici povesti de groaza: http://www.spectrulrealitatii.ro/

| introduaicinumele a răspuns:

Joaca-te FEAR3, are jocu niste efecte de iti tremura mana pe mouse si e misto ca e si shooter si de frica dai pe langa happy la un nivel erau si zombi, si in aproape toate nivele apare o fetita care tipa si dispare cand te duci langa ea si mai un scelet care vine pela spatele tau si te ataca si nu il vezi k dispare cand te vezi ce e in spate. Pacat ca e jocu scurt sad