| AndreYStaR a întrebat:

Am inceput sa scriu un blog. Vreau sa stie lumea de mine, sa am cititori. Cum atrag atentia?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La inceput iti inscrii blogul in motoarele de cautare de pe google, yahoo. Iti faci reclama pe grupurile de pe Facebook si recomanzi blogul tau prietenilor tai. Usor usor va creste audienta blogului tau. Fara reclama nu vei face nimic!

| Violleta2022 a răspuns:

Iti inviti prietenii de pe FB si-i rogi ca la randul lor sa-si invite prietenii.

Te TPU nu ai voie sa-ti faci reclama la blogul personal, ti se poate bloca contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci reclama pe diferite site-uri de socializare. Prietenii tai te pot ajuta sa iti faci reclama, poti crea o pagina pe Facebook, iar blogul trebuie sa fie unul interesant, sa atraga cu adevarat cititotrii. Imi poti lasa un link daca vrei.

| Strwberrs a răspuns:

Promovari.