| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de cineva dar el nici macar nu stie ca exist. e mai mare ca mine cu 2 ani. ce sa fac ca sa ii atrag atentia?

3 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess, asta daca ii sti id. Mult succes!

| PauLa.M a răspuns:

Integreaza-te in grupul lui. asa va sti ca existi. apoi ii poti cere un nr de telefon, apoi o invitatie la o cafea..si merg lucrurile.
dragostea nu are varsta

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Da... vad ca mai ai sugestiihee heehappy. Aveti un prieten comun ceva? Daca da fa rost de id-ul lui. Pe mess puteti ajunge sa va cunoasteti mai bine si dupa ce il cunosti mai bine si tot iti place de el spune-i. Daca nu cumva ti-o ia el inaintehee hee. Mult succes love struck