| Papusika1Mika a întrebat:

Buna tuturor, vreau sa fac un blog in care sa-mi scriu gindurile sau poezii si lumea sa le vada, stie cineva cum il pot face? Cine stie ajutati-ma va rog.
Multumesc+funda! :*

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

De ce pagina de Facebook? Acolo nu te gaseste lumea cu Google si nu ai loc sa scrii ca lumea poezii, sa formatezi etc.

Blog sa fie! tongue
Te inscrii pe o platforma de blog care iti place mai mult si incepi sa personalizezi site-ul. Cele mai multe platforme au si sfaturi in modul de lucru, sau daca nu sunt usor de inteles. Poti alege platforme in engleza ca Wordpress.com sau poti incerca si platforme in romana ca Webnode.ro

Daca vrei sa fii vazut asta deja depinde despre ce scrii, daca lumea vrea sa citeasca poezii despre luna, atunci scrii despre luna si vei fi gasit usor. Ca sa vezi ce cauta lemea du-te pe Google.ro si incepe sa scrii 'poezii de' sau 'poezii despre' si lasa-l pe Google sa continue fraza pentru tine.

2 răspunsuri:
| UngUrU777 a răspuns:

Fa-ti o pagina pe facebook, mai intai!