| anonim_4396 a întrebat:

Cum stau statuile vii in aer? Va las un link sa vedeti

https://www.youtube.com/watch?v=FH20spQoRtE

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu stau in aer. Au hainele alea lungi care ascund un suport, pe picioare foarte inalte, de care se sprijina.
Am stat 3 ceasuri, la Londra, in Trafalgar Square, ca sa vad si eu cum devine treaba. Si m-am luminat.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Scuze, dar tot nu inteleg.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pur si simplu stau pe un fel de scaun, foarte inalt, asezat pe un singur picior, iar scaunul e acoperit de haina aia lunga si de-aia nu se vede. Numai ca, din cand in cand, isi mai schimba pozitia si, fara sa vrea, descopera putin scaunul.