| Alfonso a întrebat:

De curand eu si iubita mea,ne-am descoperit pasiunea pentru teatru! Bine,ea mai demult,pana acum nu m-a gandisem la asta,doar imi placea sa interpretez roluri! Vrem sa intram intr-o trupa de teatru la noi in oras, ce au auditii in 2 saptamani! Am vrea sa ne prezentam la auditii cu o scurta sceneta fata-baiat, doar ca nu stim unde putem gasi una pe care sa o interpretam! Ne poate ajuta cineva? Multumim mult!happy

6 răspunsuri:
| JessicaStefana a răspuns:

Romeo și Julietea ar fi ceva și cred că găsești pe YouTube. ..altceva nu știusad

| DragoColorutu a răspuns:

Puteți la Jean-Bart

| Alfonso explică (pentru DragoColorutu):

Pai si unde o gasim? Google nu ma ajuta!big grin sad

| DragoColorutu a răspuns (pentru Alfonso):

In Tulcea