| Severin_Ana_1993 a întrebat:

Salut,TPU!
Se apropie Halloween-ul, o sa facem o petrecere (eu si prietenii mei) dar pur si simplu nu stiu in ce sa ma costumez... vreau ceva mai diferit nu vrajitoare...

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cenusareasa in bikini.
Combinatie totdeauna castigatoare din partea baietilor...winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-un bostan

| Iunix a răspuns:

Poftim câteva idei : Uită-te de la minutul 04:09 https://www.youtube.com/watch?v=TIRkA2THWfI

Răspuns utilizator avertizat
| onneshhott a răspuns:

Cel mai tare costum
Preot + Pedofil =Pomohaci

| Torra01 a răspuns:

Trebuie sa te costumezi in ceva actual, sau si daca preferi clasicismul transforma-l in ceva actual.un vampir sexy o mumie moderna sau astfel de licruri, alege culoarea adecvata pentru oricere (mumie ceva alb, poate o "bratara" din fasa medicala de la farmacie, un machiaj simplu)