| pisicutzaPOKERITZA a întrebat:

Tpu...Am o urgenta! Maine este o petrecere de Halloween si o sa ma costumez intr-o vrajitoare. Ideea este ca vreau sa imi fac parul intr-un fel dar nu stiu cum... ma puteti ajuta?
PS 1: Parul meu este foarte drept si daca il ondulez se indrepata in vreo 2 ore
PS 2: As vrea un site daca stiti...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Http://youtu.be/_wF2rYDPWAE de exact asta ai nevoie!
Eu am incercat si au iesit perfect, in plus vrajitoarele au parul carliontat si ft dezordonat!
Incearca si dupa trimite-mi un mesaj sa imi zici cum ti-a iesit!
Bafta
Ps. Coafura tine mai mult de 2 zile., si eu am un par dificil si mi-a tinut!

| ARF a răspuns:

Uite pe google:

https://www.google.ro/......ps?/search

Aici sunt cate vrei.

Bafta si distractie placuta!

| FoarteTareFrate a răspuns:

Onduleaza.l, da.l cu spuma, tapeaza.l. Asta cu tapatul trebuie sa mearga...da dupa cu mult fixativ. Pune.ti si niste bigudiuri acum poate merge...

Daca nu, doar tapeaza.l acum si da.l cu mult fixativ, spuma happy.

Fundita?happy

| AdeliinaMariia a răspuns:

Uite : http://www.divahair.ro/......au_ondulat sper sa te ajute;)