| alexalexbabi a întrebat:

Stiti cumva siteuri pe care puteti desena?

Răspuns Câştigător
| Biankka a răspuns:

Intr-adevar WWW.DESENATORI.RO e un site foarte bun.
Iti pot da si cateva informatii despre el!
Aici vei putea gasi persoane experimentate sau mai putin experimentate.Cu putina vointa si un strop de talent poti ajunge in top,in site iti poti pune un username indiferent de preferinta,poti pune date despre tine(ex:varsa,numele real,dorintele,visele etc), desenele sunt usor de realizat, avand doua"mici programele" pentru a o face.Desene tale vor primi voturi si vor fi comentate,dar si tu la randul tau poti oferi aceste mici cadoase(comentarii,voturi).
Competitia e mare,deci ai mare grija,totusi, acolo iti vei face prieteni buni, unii ce chiar poti spune ca "respira talent".

Sper ca te-am ajutat,
Pupici

3 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Esti o idioatha`. nici macar nu ai cerut explicatzII SI TOT TU FACI MOFTURI. SI CHIAR REGRET K ti-am dat raspuns pentru ca la un copchil de 8 ani n-ai ce sa-i ceri.laughing