| K4nkur0 a întrebat:

Ce sfaturi imi puteti da pentru a desena mai bine?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Exerseaza.

| urgentr a răspuns:

NU te grabi, foloseste materiale bune, tb sa iti placa. poti sa faci un curs de picturA

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sa exersezi,sa te uiti la tutoriale pe youtube,sfaturi de la desenatori, poti sa faci si cursuri contra cost, sa intri pe siteuri de arta * un site bun e www.deviantart.com* :D

| ElenaErika a răspuns:

Daca simti si ai vointa catre desen fa niste cursuri. chiar si online gasesti cateva filmulete cu etape in realizarea unui portret, peisaj.sau ce vrei tu.

| Cristian_6815 a răspuns:

Muzica din anii 80 90 la volum placut!