| Conia a întrebat:

Stiti vreon program in care sa transformi o poza intr-un desen ( ca si cum ar fi desenat cineva )?

3 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

Da.Scrie pe net PhotoScape si downlodeaza-l. Sau intra aici http://photoscape.en.softonic.com/ il instalezi si vei vedea tu la optiuni :).Mai este un program.Nu mai stiu exact cum ii zice.stie verisoara mea. Dar este destul de greu de umblat pe el :). Baftaa :*

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Photoscape...e ft bun programul.eu pe el imi editez pozele si sunt foarte multumitabig grin. funda?

| emanueld a răspuns:

Photoshop. Îl poți lua de pe www.google.com