| xDcreepy a întrebat:

Va place Adela Popescu?

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Chiar daca nu prea urmaresc telenovelele in care joaca, imi place de ea dintr-un simplu motiv: ambitia. A evoluat atat de mult in doar cativa ani, si-a indeplinit idealurile si a ajuns acolo unde e, foarte sus, prin munca proprie. Este foarte inteligenta, ii ador limbajul iar la dansez, desi m-am uitat foarte putin, s-a vazut ca a fost cea mai buna.

18 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Nu imi atrage atentia cu nimic

| Gaby_8950 a răspuns:

Da e super tare si imi pare rau ca nu a castigat ea si cu alex la dabnsez pentru tine

| Ana a răspuns:

Nu

| Ðida a răspuns:

Nu :-s
fiecare cu gusturile lui...

| HinnaBunneh a răspuns:

NU! e fff Prefacuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foare mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place de Adela Popescu, e o arta? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc. imi provoaca greata si nervi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o iubesc si o admir imi plk de ea ca actrita ca femeie ca atitudine, look e.perfecta cel pentru pentru mine : ma uit in fiecare zi la telenovela iubire&onoare si imi pare bine sa vad ca dupa cei 7 ani, cred petrecuti ACASA a devenit o femeie in adv sens al cuv :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| virusake a răspuns:

Nu

| BBAlyss a răspuns:

Nu. Mi-a placut odata, in primul ei rol jucat, adica ''Numai iubirea'', deoarece acolo parea o fata simpla care incerca sa arate lumii intregi ca poate face ceva, si chiar a reusit. A fost primul ei rol, si mie chiar mi-a placut cum a jucat. I-am urmarit si evolutia, si dupa parerea mea cu trecerea timpului a devenit fitoasa, si s-a lasat condusa de celebritate.Imi cer scuze pentru. fani dar asta este parerea mea.

| HaiTaci a răspuns:

Imi este indiferenta. Apropo, intrebarea ar merge mai bine la Filme&Seriale. Zic doar.

| Pitica_3139 a răspuns:

Da e o actrita buna

| Sofia07 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt fana ei, insa apreciez ceea ce face si este o actrita destul de buna. Pe langa asta ii ador noul look avand in vedere ca eu ador parul roscat.

| malinutza_2433 a răspuns:

Da si nu depinde la ce te referi despre ea!

| diadia a răspuns:

Da