| Madalina_2787 a întrebat:

Cui ii place, Adela Popescu?

4 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Da,mie imi place! de cand a debutat la acasa m-a atras intr-un fel ciudat si am putut sa o descopar pe zi ce trece.i-am urmarit activitatea cu sufletul la gura si parca imi doream sa faca ceva nou, sa mai scoata cate o melodie sau sa ma impresioneze cu un rol intr-un film diferit
si asa afost de fiecare data.m-a impresionat si am fost impresionata si pot spune ca sunt unul dintre fanii ei si pentru ca stiu ca ea isi iubeste fanii o simt aproape de mine mereu. Dulce si suava cum e ea ma cuprins pana la ultima parte din corpul meu!
sper ca m-ai inteles pentru ca multa lume nu ma intelege
papa!

| maryfanMJ97 a răspuns:

Mie eu sunt o fana de-a ei sun o fana de-a iei cam de la 5 ani nu mai stiu sigur pentru ca eram mica atunci.De prima data cand am vazut-o in numai iubirea mi-a placut cum joaca si de ea ca persoana si am urmarit toate filmele in care a jucat ea si cine mai este un fan al Adelei sa i-a id-ul meu stanciu_mari97 ca sa putem vorbi.

| Geotr a răspuns:

Mie.Imi place de ea de cand a debutat la Acasa in Numa Iubirea.Am ajuns o mare fana a ei dn cauza ca este foarte naturala si talentata.Am vazut toate tenelovelele si filmele in care a jucat, si ii stiu si melodiile pe de rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie! Este una dintre cele mai frumoase actrite! Ea este cuminte,fata de alte vedete, este dulce, educata!
Eu o admir pe Adela in tot ceea ce face! O ador :X!

O zi buna! Numai bine,
xXxDeeaxXx