| s0nya a întrebat:

Va place de vedeta Adela Popescu? De ce?

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi place de ea.happyEste o actrita foarte buna si o cantareata si mai buna.happylove struck

Janina
| Janina a răspuns:

Imi placea adela popescu, persoana normala si fara fite care a ajuns la acasa tv, nu si persoana care a ajuns.

| borsec a răspuns:

NU.

| Parintele a răspuns:

O maimuta care si-a facut loc cu pile si etc...Nu.

| Wtf9000 a răspuns:

Cine mai e si aia?

| Bianca26bb a răspuns:

Mie imi place de ea! Este finuta! Talent are o groaza... love struck

Răspuns utilizator avertizat
| me_6767 a răspuns:

Nu.inainte imi placea dar acum nu. mi se pare increzuta si cu fite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, este o fată finuță.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fff mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place de adela. ea e idolul mea si este frumoasa si are talent. sper ca si tie iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot zice ca o idolatrizez este sa zicem cea mai buna actrita de la acasatv, urmata de diana dumitrescu :X:X:X:X:X:X:X:X love you all

| Amelia87 a răspuns:

Mie-mi place cum joaca in filme. La fel cum cinta. Dincolo de gurile rele, este totusi foarte draguta. happy

| maddu_8372 a răspuns:

Eu eram o mare fana a Adelei...si am fost la cateva concerte... o iubeam mult... dar acum chiar nu imi mai place de ea...este o increzuta! PAREREA MEA!