| anonim_4396 a întrebat:

Ajuuuuuuuuuuuutor!
file:///C:/Users/Tudi/Desktop/BRMB-22086-70554045610249. JPG
Mai sus este o fotografie cu un Mercedes A 170 si am evidentiat un anume triunghi,(cel dinaintea oglinzii exterioare stanga) in jurul caruia se afla un fel de cauciuc.
Intrebarea mea este: cum se cheama acel ceva( e ca o fasie de cauciuc) si de unde il pot cumpara, pentru ca la masina mea rupt si vreau sa-l inlocuiesc?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Fotografia de care vorbesti se afla in calculatorul tau (sau al lui Tudi), noi ceilalti nu o putem vedea.

| g4mma a răspuns:

Hai sa intram la Tudi in calc

| k4Zy a răspuns:

Cauta la dezmembrari chiar daca nu sti cum se numeste le arati ce doresti si te vor ajuta baietii de acolo!

| Martsje a răspuns:

Raspunsul tau aici.file:///C:/Users/Tudi/Desktop/BRMB-22086-70554045610249.JPG.

| leonida31 a răspuns:

Nu stiu