| Oltean_Viorel_1965 a întrebat:

Am adus un Fiat Ducato 2, 8 JTD 4x4 din 2003 și nu funcționează luminile de poziție fără contact.Am verificat toate siguranțele din partea stânga sub bord și partea dreapta sub bord.Nu am găsit nici una arsă. Blocul de lumini are o deficienta că semnalizarea nu rămâne cuplata in poziția stânga, sare inapoi.Am văzut ca are siguranțe și la motor sub capota.Pe acelea nu le-am verificat. Poate cineva sa mă ajute?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa o duce ti in servis, acolo sunt oameni calificati in meserie si o vor repara ei. Numai bine.