| csaryus a întrebat:

Am dat examen pentru obtinerea permisului. Sala am luat-o cu 25 de puncte. Traseul l-am picat cu brio. Din cate mi-a zis instructorul trebuie sa dau sala din nou dupa 15 zile cred... Intrebarea: Trebuie sa ma prezint in a 16-a zi, sau in a 15-a zi neaparat, de la picarea traseului sau pot sa ma prezint si mai tarziu? Astept rasp. voastre ca sa fiu sigur.

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Poti sa te prezinti in orice zi dar numai dupa ce trec 15 zile de la data in care ai picat traseul...deci poti sa stai si o luna pe tusa daca vrei. dar trebuie obligatoriu sa treaca 15 zile... apoi poti sa te reprogramezi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai picat pentru ca nu iai bagat la buzunar