| Eugeniusu a întrebat:

Am luat probele pentru permisul de conducere. Trebuie sa merg eu undeva sa-mi scot permisul sau mi-l aduce acasa prin posta? In cat timp ajunge sau in cat timp trebuie sa ma duc dupa el, si unde?

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Stai linistit in maxim 7-10 zile ati vine direct acasa.Pana atunci poti conduce cu dovada care ti-a dato politistu cand ai luat orasu.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai platit acea taxa la CEC (67 lei sau cat era), iti va ajunge permisul in maxim 7 zile, prin posta (vine postasul cu el).
Daca ai obtinut dovada inlocuitoare, poti circula cu ea pana atunci, daca nu, poti merge unde ai dat examenul teoretic, sa-ti elibereze o dovada, pana iti ajunge permisul.