| Awake a întrebat:

Am mai multe intrebari, dar aceas caterogie.
Ce varsta trebuie pentru a face permis de motor(motocicleta)
Cat costa sa faci un garaj, trebuie sa cumpar teren?

Răspuns Câştigător
| VictorVictoras a răspuns:

La 18 ani fara 3 luni te poti apuca de scoala pentru categoria A care este nevoie la motocicleta si scoala o vei face in poligon nu pe strada happy in legatura cu garajul depinde ce garaj pentru ce si cat de mare, teren trebuie sa cumperi daca nu vrei sa-l faci la vecinul daca la tine nu ai unde happy si il poti face cu 1000 lei dar si cu 10000 acum depunde...

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Trebuie sa ai 24 ani sau 20 ani cu experienta 2 ani cu A2. ceea ce nu ai ca acum s-a bagat A2.

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

*16 ani - cat' A1 moto de pana in 125 cm
*18 ani -cat' A
* te costa ceva un garaj, iti trebuie autorizatie de constructie(trebuie sa fi propietar pe teren sa o poti obtine)