| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Am o motocicleta cross de 125 cmc. Am voie sa circul cu ea prin oras, drumurile publice?... daca ii inmatriculat cu toate actele la zi. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Daca este echipata corespunzator (far, stop, semnalizari) si ai permis, atunci da.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca ai permis de conducere corespunzator, respectiv de categoria A1 si RCA.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai permis de conducere si toate actele motocicletei in regula poti circula

| marin81 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti sa circuli cu ea pe drumuri publice