| bogdanprunescu a întrebat:

Am pe masina de firma niste cauciucuri de care vreau sa scap fara a-si dea seama cei de la firma pentru a-mi cumpara unele noi. Ce as putea sa le fac pentru a deveni inutilizabile?

Răspuns Câştigător
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Le poti taia si sa zici celor de la firma ca umbla niste golani pe la tine in cartier si ti-au taiat cauciucurile, sau eventual ai putea face niste drifturi, mai pui cate o frana de asta mai serioasa din cand in cand, mult succes!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Burnout, drifturi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu un burn, le rezolvi. Dar "rezolvi" si ambreajul, daca e mai batran. Si trebuie sa le pui pe cele de pe fata pe spate, apoi, ca sa le 'termini' si pe alea.
Vezi sa nu te puna firma sa suporti tu schimbarea, daca sunt destul de noi cauciucurile.

| MihaiSergiu a răspuns:

După părerea mea a-și spune sa faci multe scartieli sau ceva de genul...