| Victormutuamdrei a întrebat:

Salut! vreau sa incep sa imi tunez masina stock[un bmw m5 e 60 din 2005] voiam sa va intreb de unde pot cumpara lucruri pentru a tuna masina[bara fata,bara spate,jante, cauciucuri capota etc].Si daca imi poate spune cineva unde si cum pot pune stage 1.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sigur detii monstrul asta de +500 CP si 5000 cm3? cred ca sunt multi useri pe aici cu venituri mari si nu isi permit sa detina un bmw M5, numai zic costul ei de achizitie destul de maricel pentru vechimea acestei masini! sunt fost detinator de bmw M3, de aceea zic!

ce vrei tu ca si tuning pentru look au cei de la https://www.magnatuning.com/ro/ au "plastice" scumpe dar calitate premium!

stage 1 face orice service care se ocupa cu tuning deci resoftari, chiptuning -asta ar fi domeniul, se recomanda doar oameni profesionisti! nu recomand TCM turbo in rest cam orice service care detine dyno si recenzii bune pe google...,
zic la modul general cum se cauta in fiecare judet un astfel de service de tuning, nu putem vorbi aici de toata tara ca doar un om prea cu bani si pasionat pleca la ARAD sau Timis daca el sta in cealalata parte a tarii!

pentru ca masina este motor aspirat, din stage 1 castigi cati cai am castigat eu la masina mea de turbo de 2000 cm3, adica fix 30 de CP :))

stage 1 se preteaza la masinile turbo nu la aspirate! masinile turbo cu cilindree mare sau masinile cu 2 turbine;)

| KovacsB a răspuns (pentru Simpatic):

Https://www.tpu.ro/......a-purtare/

Este clasa a 8-a si viseaza cai verzi pe pereti.

| Simpatic a răspuns (pentru KovacsB):

Sincer mi-am dat seama de la intrebarea lui cu maimuta laughing
dar am zis ca nu stric visul omului!

de aceea i-am si zis ca multi cu o situatie nu ne putem permite un M5...nu ca sa-l achizitionam ci ca sa-l "tinem" cu impozit, combustibil, mentenanta...dar na nu strica sa visezi nici daca esti copil nici cand esti adult

si eu visez la un lexus nou, dar na laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intri in Safehouse cand nu esti urmarit de politie, si vezi acolo ce prostii poti pune pe M5-ul tau.
Eventual ia un savefile de pe net, daca n-ai rabdare sa deblochezi toate cele pe metoda corecta.
O sa sugerez sa se mute intrebarea la jocuri pc.