| RaVuL a întrebat:

Am un Audi a4 b5 motor 1.6 benzina! Vreau si eu un filtru de aer sport...nu neaparat K&N sunet frumos sa scoata!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosule, din curiozitate, ca tot avem acelasi model de a4, ai berlina sau break?
Ai facut vreo modificare, catusi de mica la masina?thinking

| RaVuL explică (pentru anonim_4396):

I-am pus folie fumurie pe spate! si e berlina!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaVuL):

A, si pe viitor ti-ai propus ceva maret sa schimbi la ea?

| RaVuL explică (pentru anonim_4396):

Pe viitor sa vad cand am si eu un buget mai bun! niste jante ca aspect dar nu prea mult in exterior...in interior la motor ma intereseaza si nu stiu ce as putea face!

| dominyksk a răspuns:

Man filtru de aer nu ajuta la sunetul motorului, filtru de aer ajuta la bunafunctionarea motorului daca vrei sunet frumos cumparati un final de esapament putin mai mare decat ai tu
si o sa sune mai placut

| RaVuL explică (pentru dominyksk):

Pentru cativa caluti ce sa mai pun?